Artykuły

Krynica Zdrój. Koncert laureatów konkursu im. Borowickiej

Jutro w sali balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy Zdroju odbędzie się koncert operetkowo-musicalowy zatytułowany "W krainie walca i czardasza". Na niezapomniany wieczór z muzyką i znakomitymi młodymi artystami zaprasza Fundacja Pomocy Artystom Polskim CZARDASZ.

- Nasz najbliższy koncert "W krainie walca i czardasza" będzie promocją laureatów Trzeciego Ogólnopolskiego Konkursu Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej. Wszystkich serdecznie zapraszam do podziwiania młodych rodzących się talentów. Pragnę zaznaczyć, że młodzi artyści wystąpią wśród uznanych już śpiewaków - podkreśla Ewa Warta-Śmietana [na zdjęciu], sopranistka, prezes Fundacji CZARDASZ.

W koncercie wezmą udział: Agnieszka Kuk - sopran, Tomasz Kuk - tenor, Jakub Oczkowski - tenor, Jarosław Kitala - baryton, oraz Ewa Warta-Śmietana - sopran. Przy fortepianie zasiądzie Małgorzata Westrych. Spotkanie poprowadzi red. Jacek Chodorowski.

Koncert odbędzie się w sobotę w sali balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy Zdroju, rozpocznie się o godz. 19.00. Dla czytelników "Naszego Dziennika" mamy jedno podwójne zaproszenie, otrzyma je osoba, która jako pierwsza dodzwoni się dzisiaj o godz. 11.00 na numer telefonu (01....

Współorganizatorami przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Krynica Zdrój, Centrum Kultury w Krynicy Zdroju. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji