Artykuły

Warszawa. Kot, Adamczyk i Różczka w akcji reklamowej Netii

Pod hasłem "Wolność wyboru" rusza wizerunkowa kampania reklamowa Netii z udziałem Tomasza Kota, Piotra Adamczyka i Magdaleny Różczki [na zdjęciu]. Aktorzy wcielają się w niej w role polityków walczących o poparcie.

Startująca właśnie wizerunkowa akcja reklamowa Netii jest utrzymana w konwencji kampanii wyborczej. Występujący w niej aktorzy Tomasz Kot, Piotr Adamczyk i Magdalena Różczka wcielają się w role polityków, podkreślając różne zalety oferty operatora. W poszczególnych spotach Kot w sposób przypominający Waldemara Pawlaka mówi, jak łatwa jest zmiana innego operatora na Netię, Adamczyk - przekręcając wyrazy jak Andrzej Lepper - przekonuje, że operator oferuje szeroką dostępność swoich usług, natomiast Różczka z fryzurą a'la Julia Tymoszenko podkreśla, że z nowych ofert promocyjnych Netii można korzystać mimo obowiązującej umowy z innym operatorem.

Kreację kampanii pod hasłem "Wolność wyboru" uzupełnia część interaktywna, w ramach której na stronie www.netia.pl można głosować na każdego z trojga kandydatów. Internauci do 30 czerwca zdecydują w ten sposób, kto zostanie twarzą reklamową produktowych kampanii Netii. Jednocześnie już teraz reklamowana jest oferta operatora.

Akcja od 11 maja jest prowadzona w telewizji (TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVN, TVN 7, Polsat, TV 4, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, Discovery (Channel, Sience, Word, Animal Planet), internecie (główne portale), prasie (m.in. "Voyage", "VIVA", "Wprost", "Newsweek", "Polityka", "Gala", "Playboy", "Wysokie Obcasy"), kinach (Arkadia w Warszawie, Galeria Kazimierz w Krakowie, Manufaktura w Łodzi, Kinepolis w Poznaniu) i na outdoorze.

Kreacją kampanii zajęły się agencje Brasie, 180 heartbeats (internet) i Change Connections (BTL), natomiast media zaplanował dom mediowy Zenith Optimedia Group (w internecie - Zed Digital).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji