Artykuły

Warszawa. Jerzy i Maciej Stuhrowie znów reklamują Raiffeisen Bank

Jerzy i Maciej Stuhrowie występują w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej Raiffeisen Bank Polska. Tym razem wcielają się w role żołnierzy carskiej floty rozmawiających o inwestowaniu w czasie rewolucji październikowej.

Akcja nowego spotu Raiffeisen Bank Polska z udziałem Jerzego i Macieja Stuhrów rozgrywa się w październiku 1917 roku w Petersburgu. Przez miasto ogarnięte rewolucją admirał carskiej floty jedzie ze swoim synem, który zdaje mu relację z podróży na Wschód. Obaj w najlepsze snują plany przyszłych inwestycji, nie zwracając uwagi dokonujące się wokół zmiany. Czarno-biały spot trwający 30 sekund ma zwrócić uwagę na analogię pomiędzy przedstawioną w nim sytuacją a obecnym stanem gospodarki, reklamując wprowadzaną przez Raiffeisen Bank Lokatę Rewolucyjną, przy zakładaniu której odsetki wypłacane są z góry.

Filmik został zrealizowany w Petersburgu i Warszawie przez studio Odeon. Kreację reklamy przygotowała agencja Opus B, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Direction OMD.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji