Artykuły

Sopot. "Single story" wg Ullmann na Scenie Off de Bicz

Edyta Janusz-Ehrlich [na zdjęciu] wystąpi w monodramie "Single story", którego premiera odbędzie się w najbliższą sobotę na deskach Sopockiej Sceny Off de BICZ. Jest to teatralna adaptacja debiutanckiej powieści Linn Ullmann - córki reżysera Ingmara Bergmana i aktorki Liv Ullmann - "Zanim zaśniesz".

To historia rodzinna, narratorką barwnej, pełnej psychologicznych "smaczków" opowieści jest najmłodsza w rodzinie Karin Blom.

Przedstawienie w reżyserii Agnieszki Kochanowskiej skupi się na kwestiach damsko-męskich i wyborach uczuciowych. W "Single story" przeciwstawione zostaną dwie postawy życiowe: wiara w szczęśliwe życie małżeńskie i zgoda na pełnienie roli matki oraz życie samemu. Reżyser (i autorka scenariusza przedstawienia w jednej osobie) będzie starała się odpowiedzieć na pytanie, która z tych postaw sprawdza się dziś lepiej i jak sobie radzić z wątpliwościami, które nas dotykają przy angażowaniu się w nowy związek.

"Single story" obejrzeć będzie można w sobotę i niedzielę (31 stycznia-1 lutego) o godz. 19 w sopockim Teatrze na Plany (ul. Mamuszki 2).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji