Artykuły

Kraków. "Falko Show" w Londynie na Brit Awards 2009

Teatr Groteska z wielką radością i dumą przyjął ogromne wyróżnienie w postaci zaproszenia na galę Brit Awards 2009 w roli wykonawcy!

Teatr Groteska z wielką radością i dumą przyjął ogromne wyróżnienie w postaci zaproszenia na galę Brit Awards 2009 w roli wykonawcy!

Odnaleziony na portalu YouTube filmik przedstawiający niespotykane marionetkowe show w wykonaniu jednego z aktorów Teatru Groteska, Krzysztofa Falkowskiego, tak zachwycił organizatorów gali, że bez wahania postanowili włączyć znane już wszystkim krakowianom i turystom, z letnich pokazów na Rynku Głównym, "Falko Show - Iluzja Marionetki" do programu imprezy.

Słynne postaci świata muzyki, takie jak Michael Jackson, Elton John, Tina Turner czy Phil Collins zaklęte w marionetki i wprowadzane w ruch przez aktora Teatru Groteska Krzysztofa Falkowskiego, po raz pierwszy będą miały szansę wystąpić przed swoimi oryginalnymi pierwowzorami.

Na planowanym po gali, elitarnym Brits Aftershow Party, gdzie szacowana jest obecność ok. 3900 gości Teatr Groteska zaprezentuje sześć mistrzowsko animowanych lalkowych pokazów.

Brit Awards to przyznawane corocznie nagrody brytyjskiego przemysłu fonograficznego, jedne z najważniejszych w całym muzycznym świecie.

Gala tej imprezy skupia każdego roku w Londynie kilkutysięczną publiczność, składającą się z największych przedstawicieli świata muzyki, producentów, menadżerów, ale przede wszystkim artystów z pierwszych stron gazet i list przebojów.

Jak co roku, poza publicznością zgromadzoną w Earls Cort w stolicy Wielkiej Brytanii, artystów nagrodzonych w aż 13 kategoriach obejrzą "na żywo" miliony widzów stacji ITV1 przed telewizorami.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji