Artykuły

Kraków. VIP-y studentami Szkoły Scenariuszowej

Dorota Masłowska, Michał Witkowski, Wilhelm Sasnal, Zbigniew Masternak i Sławomir Shuty znaleźli się wśród studentów pierwszego roku Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej, która w piątek uroczyście zainaugurowała swoją działalność.

Dorota Masłowska, Michał Witkowski, Wilhelm Sasnal, Zbigniew Masternak i Sławomir Shuty znaleźli się wśród studentów pierwszego roku Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej, która wczoraj uroczyście zainaugurowała swoją działalność.

Uczyć ich będą m.in. Andrzej Żuławski, Jerzy Stefan Stawiński, Filip Bajon, Przemysław Wojcieszek czy Marcin Koszałka. Po roku zajęć studenci (w tym także osoby wyłonione na drodze tradycyjnej rekrutacji) mają nie tylko szczycić się znakomitą znajomością warsztatu i terminologii scenopisarstwa, ale też znacznie podciągnąć się z wiedzy o filmie i polskiej literaturze współczesnej.

W "Gazecie" wkrótce opublikujemy rozmowę z Piotrem Mareckim - dyrektorem Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej, młodym znawcą alternatywnych trendów i promotorem kultury niezależnej.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji