Artykuły

Warszawa. "Koty" w albumie

Dla sympatyków musicalu "Koty" Teatr Muzyczny Roma przygotował pamiątkowy gadżet. Wydany na kredowym papierze album z kuszącymi kocimi ślepiami na okładce.

Gadżet to szczególny, bo przygotowany z dużą starannością i pomysłem. Daje możliwość podejrzenia teatru od kulis i poznania tajemnic, jakie towarzyszą powstawaniu wielkiego efektownego widowiska.

Są w tym albumie wszyscy, którzy pozostawili swoje "kocie" ślady w Romie. Od dyrektora Wojciecha Kępczyńskiego, który sobie wystawienie legendarnego musicalu w Warszawie wymarzył, poprzez sylwetki Andrew Lloyda Webbera i Thomasa S. Elliota, wywiady ze scenografem (Januszem Sosnowskim), kostiumologiem (Dorota Kołodyńska) po prezentacje artystów występujących w "Kotach".

A wśród ról zagranych w tym spektaklu jest prawdziwa perełka, czyli stary GUS - stary kot teatralny grany przez Tomasza Steciuka [na zdjęciu]. Album jest obficie ilustrowany - projektami przestrzeni, kostiumów, szkicami makijaży, zdjęciami z kolejnych etapów żmudnej charakteryzacji i fotosami z gotowego, przedstawienia. Każdy z kotów występujących w musicalu został opisany i obfotografowany. Poza tym dla prawdziwych fanów musicalu zadbano także o teksty piosenek, które można sobie nucić po wyjściu z teatru. Ładnie pomyślane.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji