Artykuły

Toruń. Kabaret Aktorów Teatru Wilama Horzycy

TPArt zaprasza w poniedziałek na Kabaret Aktorów Teatru Wilama Horzycy

Są znani, lubiani, a przed wszystkim śmieszni. W poniedziałek zaprezentują się w "Benefisie Mikołaja Kopernika".

- Nie jesteśmy kabaretem politycznym. W swojej karierze popełniliśmy zaledwie dwa teksty, które ocierały się o politykę. Jesteśmy kabaretem, a nie drugim Lepperem czy Gosiewskim - mówi Niko Niakas, który podczas poniedziałkowego wieczoru będzie pełnił rolę konferansjera. - Najżywszą reakcję publiczności wzbudza zawsze "Kasia Inkwizycka", czyli nasz pastisz przeboju Katarzyny Cerekwickiej.

W swoim repertuarze udanych piosenek i skeczy mają całkiem sporo. Wystarczy wymienić przeróbkę "Riders on the storm", jednego z przebojów grupy The Doors, w której śpiewają "Jadę przez Fordon". Albo parodię "What a wonderful world" Louisa Armstronga.

Niko Niakas, Małgorzata Abramowicz, Paweł Kowalski i Sławomir Maciejewski potrafią rozbawić, a o to przecież w kabarecie chodzi.

"Benefis Mikołaja Kopernika" to ich ostatni program. Nie zobaczymy go w telewizji. Co jakiś czas można go za to obejrzeć w Toruniu. I to na żywo. Najbliższa okazja nadarzy się w poniedziałek. Aktorzy Teatru Horzycy wystąpią w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej przy ulicy Łaziennej 30. Początek o godz. 20.

BILETY DO WYGRANIA

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze wejściówki na poniedziałkowy wieczór kabaretowy. Trafią do osób, które dziś o godz. 11.40 jako pierwsze zadzwonią pod nr tel 0- 56 663 43 43 i prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Ile kobiet występuje w Kabarecie Aktorów Teatru Horzycy?

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji