Artykuły

Oblężenie "Carmen"

Ten tytuł działa jak magnes. Na wczorajszej Premierze z "Expressem" były tłumy. W 40-letnich dziejach Teatru Wielkiego "Carmen" została wystawiona po raz szósty. Żywiołowa muzyka, bohaterka o ognistym temperamencie, gorąca miłość, burzliwe starcie wyrazistych osobowości - to wszystko sprawia, że dzieło Bizeta gwarantuje zainteresowanie widowni. Podczas wczorajszego spektaklu brawa rozlegały się wciąż. Zbierali je: odtwórczyni głównej partii Agnieszka Makówka, Don Jose - Krzysztof Bednarek, Micaela - Dorota Wójcik, Escamillo - Zenon Kowalski. Nową "Carmen" muzycznie przygotował szef artystyczny Filharmonii Łódzkiej Tadeusz Wojciechowski, wyreżyserował Laco Adamik.

Przed spektaklem jak zwykle losowaliśmy upominki - od "Expressu" był odtwarzacz MP 3, a dyrektor Wojciech Skupieński przekazał 10 dwuosobowych zaproszeń na spektakle Teatru Wielkiego.

Kolejne spotkanie na Premierze z "Expressem" już 26 grudnia o godz. 18. W drugi dzień świąt zapraszamy na "Wesele Figara" Mozarta. W piątek zamieścimy kupon, który upoważnia do nabycia dwu biletów po specjalnych cenach i weźmie udział w losowaniu upominków.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji