Artykuły

Sopot. Weekend z teatrami tańca na Scenie Off de Bicz

W najbliższy weekend 12, 13 i 14 października o godz. 19 Sopocka Scena Off de Bicz zaprasza na wieczór z teatrem tańca.

Na scenie Teatru Na Plaży będzie można obejrzeć spektakl Teatru Okazjonalnego "Art Cafe" (na zdjęciu) oraz "Małpy Trzy", najnowsze przedstawienie Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino. W obu spektaklach podstawowym językiem komunikacji jest ciało i szeroko pojęta technika tańca współczesnego, w obu, widz będzie mógł przenieść się w zupełnie różne światy.

Teatr Okazjonalny zabierze swoich widzów w czas bon tonu z początku XX wieku i muzyki Josephine Baker, gdzie przy rzeźbionym stoliczku i starym patefonie rozgrywać się będzie historia miłości skromnej kelnerki (Joanna Czajkowska) i eleganckiego dżentelmena (Jacek Krawczyk).

Kino Variatino pokaże kontemplacyjne, ale jednocześnie bardzo współczesne w wyrazie solo Anny Haracz z muzyką wykonywaną na żywo przez Tomasza Antonowicza oraz wizualizacjami Grzegorza Kufela. Główną inspiracją artystów była słynna rzeźba Małpy z Nikko w Japonii z zakrytymi oczami, ustami i uszami. Małpy symbolizują odcięcie się od świata zewnętrznego i jego zła oraz skierowanie się do własnego wnętrza.

Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2, Sopot

Bilety w cenie: 20, 15 zł.

Rezerwacja: 058 555 22 34 (35) lub 0609 690 038

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji