Artykuły

Łódź. Aktorzy od Jaracza na walizkach

Jesień aktorzy Teatru Jaracza spędzą na turnée. Sambor Czarnota, Kamil Maćkowiak i Dobromir Dymecki wyjadą na Festiwal Prapremier do Bydgoszczy (2 października) i na Międzynarodowe Konfrontacje Teatralne do Lublina (6 października).

Wszystko po to, by pokazać "Osaczonych" [na zdjęciu] wg Władimira Zujewa w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Do Lublina pojedzie też zespół "Klaustrofobii" Konstantina Kostienki w reżyserii Dariusza Siatkowskiego - Siatkowski, Mariusz Jakus i Rafał Dąbrowski. Spektakl zagrają 5 października.

"Blask życia" Rebekki Gilman w reżyserii Mariusza Grzegorzka obejrzy 4 października publiczność Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych, a 5 listopada - widzowie Teatru Rozrywki w Chorzowie. Inny spektakl tego reżysera, "Lew na ulicy" wg Judith Thompson, zostanie pokazany w Teatrze Narodowym w Warszawie 28 października.

23 października na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość Przedstawiona" w Zabrzu aktorzy Jaracza - Anna Sarna, Bronisław Wrocławski i Marcin Łuczak zaprezentują "Prześwit" Davida Hare'a w inscenizacji Jacka Orłowskiego. 24 listopada na Festiwal Teatrów Jednego Aktora w Toruniu pojedzie Wrocławski z monodramem Erica Bogosiana "Seks, prochy i rock and roll".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji