Artykuły

TV. Szymanowski wirtualny

Wyjątkową niespodziankę dla miłośników twórczości Karola Szymanowskiego (na zdjęciu) przygotowała - we współpracy z TVP Kultura - telewizja interaktywna i TVP, która już w marcu udostępni w Internecie wiele niezwykle ciekawych i unikalnych materiałów wideo i audio poświęconych kompozytorowi oraz pliki muzyczne z jego utworami.

Będzie to najprawdopodobniej najbogatszy na świecie - pod względem treści audio i wideo - serwis poświęcony Szymanowskiemu.

Wśród najciekawszych materiałów dostępnych pod adresem szymanowski.itvp.pl znajdą się programy telewizyjne poświęcone twórczości tego wybitnego polskiego muzyka i wykonania jego utworów. Wielbiciele muzyki Szymanowskiego będą mogli posłuchać jego utworów udostępnionych w specjalnym pokoju odsłuchowym.

Pod adresem szymanowski.itvp.pl znajdą się także ilustrowane archiwaliami materiały wideo, w których aktorzy będą czytać wybrane listy kompozytora, wywiady z wybitnymi osobistościami świata kultury dotyczące Szymanowskiego oraz wiele innych dodatkowych treści multimedialnych, w tym biografia artysty i interaktywny przewodnik po Atmie - muzeum Karola Szymanowskiego w Zakopanem.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji