Artykuły

Warszawa. Sylwestrowy wieczór w teatrach

W ostatnią noc roku zamiast klubu czy dyskoteki odwiedzić można teatr. Prawie wszystkie warszawskie sceny na sylwestrowy wieczór przygotowały specjalny repertuar, wybrano przede wszystkim komedie i spektakle muzyczne. Na widzów czeka lampka szampana w towarzystwie aktorów albo huczna zabawa w teatrze do białego rana. Jest z czego wybierać, ale bilety warto zarezerwować już teraz

Teatr Komedia

Pół żartem, pół sercem

W dobry nastrój wprowadzi widzów komedia o bezrobotnych aktorach, którzy w damskich przebraniach starają się zdobyć sympatię i majątek bogatej staruszki. Po spektaklu poczęstunek z szampanem. Około godz. 23 początek koncertu "Najlepsze z najlepszych". O północy wspólny noworoczny toast.

godz. 20, bilety 250 - 300 zł

Teatr Montownia

Zabawa na ludowo

Na scenie przy Konopnickiej szykują się tańce przy akompaniamencie zespołów ludowych, a na stołach staną tradycyjne polskie potrawy. Ze spektaklem " Popieliny" wystąpi Teatr Obrzędowy Lubominianki z Boniewa, zagra kapela Mariana Pełki i grupa Kruszynioki. Nad dobrą zabawą czuwać będzie wodzirej. Strój ludowy mile widziany.

godz. 20, bilety 250 zł

Teatr Rampa

Koncert sylwestrowy

Wieczór pełen muzycznych niespodzianek - artyści Rampy zaśpiewają pastorałki, przeboje muzyki rozrywkowej, piosenki z repertuaru Jacques'a Brela i musicalowe hity. Potem wszyscy chętni będą mogli bawić się do białego rana w sali klubowej teatru - wystarczy dopłacić 150 zł. Obok muzyki organizatorzy gwarantują gorące posiłki.

godz. 20, bilety 150 zł

Teatr Syrena

Klub hipochondryków 2, czyli coś dla ducha

Sylwester przy Litewskiej rozpocznie komedia o londyńczykach zmagających się z problemami zdrowotnymi z Wojciechem Malajkatem, Zbigniewem Zamachowskim i Piotrem Polkiem w rolach głównych. Później do dyspozycji widzów będzie szwedzki stół oraz bar z napojami i alkoholami. O północy toast, a potem zabawa, podczas której tradycyjnie zaplanowano loterię.

godz. 21, bilety 370 zł

Teatr Ateneum

Chlip hop, czyli nasza mglista lap top lista.

Muzyczny wieczór z Magdą Umer i Andrzejem Poniedzielskim. On i Ona rozmawiają ze sobą przez Internet, w swobodną pogawędkę wplątując od czasu do czasu piosenki. Usłyszymy znane teksty Przybory, Młynarskiego, Kofty, Poniedzielskiego, ale także nowe utwory napisane z myślą o przedstawieniu.

godz. 19, bilety 120 - 200 zł

Teatr Buffo

Malarze słowa

Margita Ślizowska, Marcin Kołaczkowski wspominać będą Marka Grechutę i Agnieszkę Osiecką. Zaśpiewają m.in. "Nie dokazuj", "Niech żyje bal", w finale zabrzmi "Muza pomyślności".

godz. 19, bilety 160 - 200 zł

Teatr Wielki

Bal u księcia Orlovsky'ego

Inscenizowany przez reżysera Marka Weiss-Grzesińskiego koncert, którego kanwą jest II akt "Zemsty nietoperza" rozgrywający się na balu. W programie fragm. oper, baletów, operetek i musicali.

godz. 21.30, bilety 150 - 500 zł (tylko zwroty wcześniejszych rezerwacji)

Filharmonia Narodowa

Koncert sylwestrowy

Poprowadzi go dyrektor Antoni Wit, który będzie dyrygentem i konferansjerem wieczoru. Gwiazdą będzie jedna z najpopularniejszych polskich śpiewaczek, Izabella Kłosińska.

godz. 19, bilety 60 - 200 zł

Zagrają także

Teatr Dramatyczny: Kobieta z morza

godz. 18

Teatr Komedia: Pół żartem, pół sercem

godz. 17

Teatr Kwadrat: Mój przyjaciel Harvey

godz. 20:

Teatr NaWoli: Aj-waj! czyli historie z cynamonem

godz. 17, godz. 20.30

Teatr Ochoty: Przyszedł mężczyzna do kobiety

godz. 19 czy 19.30

Teatr Polonia: ShirleyValentine

godz. 16.30, godz. 19.30

Teatr Polski: Jak wam się podoba

godz. 19

Teatr Powszechny: Gwałtu, co się dzieje

godz. 19

Teatr Prezentacje: Wiem, że wiesz

godz. 16

Teatr Studio: Nawet gdy wichura...

godz. 20

Teatr Współczesny: Udając ofiarę

godz. 19

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji