Artykuły

Warszawa. Rozmowa o sztuce i tańcu z Takako Matsudą

Dziś o 20.00 na na kanale YouTube B'cause Dance Company będzie można obejrzeć siódmy odcinek z serii rozmów "O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić". Tym razem gościem będzie tancerka i choreografka Takako Matsuda.

W którym państwie tancerze mają najlepsze warunki pracy? Jak bardzo różni się edukacja taneczna w zależności od szkoły i od państwa? Jaka jest różnica w pozycji tańca w społeczeństwie w różnych krajach świata? Czego Polska może nauczyć się od innych państw, a czego inne państwa mogą nauczyć się od Polski?

Już dziś o godz. 20.00 na kanale YouTube B'cause Dance Company odbędzie się premiera kolejnego odcinka z serii rozmów "O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić", które prowadzi Bartek Woszczyński. Gościem szóstego spotkania będzie Takako Matsuda - profesjonalna tancerka, pedgagożka i choreografka, która urodziła się w Japonii, studiowała w Stanach Zjednoczonych, pracowała m.in. we Francji i Finlandii, a od 10 lat na stałe mieszka w Polsce. Rozmowie w języku angielskim towarzyszyć będą polskie napisy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji