Artykuły

Kraków. 90. urodziny Izabeli Olszewskiej

A tymczasem w Krakowie... Józef Opalski i Klub Aktora SPATiF zaprosili na Dzień Babci, oczywiście z Babcią w roli głównej! A w tej roli Dama Krakowskiego Teatru Izabela Olszewska, aktorka znana z wielu wspaniałych ról w Starym Teatrze i niezapomniana Gospodyni w filmie "Wesele" Andrzeja Wajdy, czy Chomińska z serialu "Z biegiem lat, z biegiem dni" tegoż Wajdy!

Okazją do spotkania były okrągłe urodziny pani Izabeli, więc do klubu przybyli licznie Jej przyjaciele i koledzy, Jej wychowankowie i Jej wielbiciele.

Były rozmowy niezobowiązujące i wspomnienia, były wystąpienia oficjalne - Jej Magnificencja Rektor AST Dorota Segda nie tylko składała gratulacje ale też pięknie wspominała zajęcia z Izabelą Olszewską (słynne papućki)! Anna Litak z Narodowego Starego Teatru czytała list okolicznościowy od Dyrekcji i Zespołu Teatru.

A wszystko to okraszone pieczołowicie zebranymi przez Żuka Józef Opalski fotosami i fragmentami programów telewizyjnych z Jubilatką na pierwszym planie. Były wspomnienia, hołdy i gratulacje a na koniec po pięknej recytacji wiersza T. S. Eliota tort trzykrotnie wniesiony!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji