Artykuły

Białystok. Musical "Grease" w OiFP

Skóra, fura, rock and roll i dobra zabawa. Musical "Grease" można będzie obejrzeć w polskiej wersji językowej na żywo.

Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych, skórzanych kurtkach - niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki, m.in. "You Are The One That I Want", "Summer Nights" i wiele innych.

"Grease" to kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50. To także wielki przebój filmowy z 1978 roku z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton-John. Jest jednym z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowanym do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).

Podczas spektaklu będzie można podziwiać oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje, wspaniałą grę świateł. Do tego wszystkiego widzowie usłyszą znane z musicalu piosenki w polskich wersjach językowych, zaśpiewane przez doskonałych wokalistów, którzy wcielą się w postaci. Wszystko będzie okraszone stylową choreografią i grą aktorską. Twórcy szykujemy także wiele niespodzianek, m.in na scenie pojawi się... samochód.

Za reżyserię produkcji opowiadają Kacper Wojcieszek i Marcin Borchardt, choreografię przygotowali Kacper Wojcieszek i Jacek Stróż, scenografię - Beata Jasionek, Maciej Rutkowski.

Występują: Cruise von Bardeleben, Magdalena Łoś, Sylwia Piotrowska, Magda Kacperek, Katarzyna Pietrzyk, Paula Kocięcka, Paulina Barów, Paweł Barów, Bartosz Czaja, Jacek Stróż, Dawid Tokarczyk, Marcin Borchardt, Kacper Wojcieszek.

Musical można będzie obejrzeć w sobotę (18.01) o godz. 18.00 i 20.30 i niedzielę (19.01) o godz. 16.00 i 19.00.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji