Artykuły

Bydgoszcz. Czy poznamy Normę Desmond?

W najbliższy poniedziałek w Operze Nova odbędzie się casting do musicalu "Bulwar Zachodzącego Słońca" ("Sunset Boulevard") Andrew Lloyd Webbera. Premiera odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku na scenie Opery Nova jako inauguracja XXVII edycji Bydgoskiego Festiwalu Operowego.

Uczestnicy, którzy zgłosili do 27 listopada swój akces (czyli blisko 100 osób) winni zjawić się 2 grudnia o godz. 10 w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszczy (wejście od ul. Marszałka Focha, na wysokości przystanków tramwajowych).

Jury castingu pokrywa się niemal z realizatorami premiery: Anna Domżalska, Maciej Figas, Krzysztof Herdzin, Jacek Mikołajczyk, Mariusz Napierała, Jarosław Staniek, Tomasz Steciuk, Katarzyna Zielonka.

Przypomnijmy, iż Krzysztof Herdzin sprawuje kierownictwo muzyczne, zaś reżyseruje Jacek Mikołajczyk, "spec" od musicali (od września 2017 r. dyrektor Teatru Syrena w Warszawie. W 2018 r. wyreżyserował na tej scenie musicale "Czarownice z Eastwick" i "Rodzina Addamsów", a w 2019 r.: "Next to normal" i "Rock of Ages"), z którym już wcześniej współpracowali pozostali realizatorzy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji