Artykuły

Słupsk. Teatr Nowy już gra

Nowy Teatr wraca do regularnego grania. Już w sierpniu do teatru będzie można wybrać się w każdy weekend. W najbliższą sobotę i niedzielę na małej scenie przedstawiony zostanie "Wykrywacz kłamstw", komedia autorstwa Wasilija Sigariewa.

W ten weekend Nowy Teatr wystawi komedię "Wykrywacz kłamstw" [na zdjęciu]. W Głobinie natomiast najmłodsi zobaczą bajkę "O smoku i królu leniuchu", w wykonaniu warszawskiego teatru Bajlandia.

Komedia dla dorosłych

To zabawny obraz, w którym zobaczymy znudzone małżeństwo w średnim wieku, zamieszkujące stare, poradzieckie mieszkanie. On - notorycznie przepijający wszystkie pieniądze, ona - histeryczka i megalomanka. Ich szara i monotonna rzeczywistość zmienia się, gdy do akcji wkracza hipnotyzer obiecujący dowiedzieć się, gdzie gospodarz mieszkania ukrył pieniądze.

Spektakle zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rozpoczną się o godz. 19. Bilety w cenie 30 i 35 złotych można nabyć w kasie Nowego Teatru.

Natomiast weekend później do Słupska przyjedzie Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina z komedią "Związek otwarty". Przed słupską widownią wystąpią w sobotę i w niedzielę o godz. 19.

Bajka dla najmłodszych

W sobotę o godz. 11 w Głobinie będzie można zobaczyć spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Bajlandia z Warszawy. Liczba miejsc jest ograniczona. Teatr objazdowy z Warszawy wystąpi w Głobinie. W siedzibie Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie zaprezentuje się warszawski teatr Bajlandia. Przedstawi on spektakl dla najmłodszych widzów pt. "O smoku i Królu leniuchu". Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od trzech lat. To historia Króla Histeriusza, który zapada na bardzo groźną chorobę, zwaną lenistwem. Jego poddani robią, co w ich mocy, aby uratować swego władcę.

Bilety w cenie 10 zł będzie można nabyć w kasie CKiBP od poniedziałku do piątku w godz. 8-14, a także jedną godzinę przed spektaklem.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji