Artykuły

Wrocław. Pokaz powarsztatowy "Poruszony widok"

Wrocławski Teatr Pantomimy i Centrum Sztuki WRO zapraszają na zakończenie zimowych warsztatów i pokaz powarsztatowy uczestników zajęć pt. "Poruszony widok".

Puntem wyjścia warsztatów w Centrum Sztuki Wro był budynek, lokalizacja przy ulicy Widok, a także aktualnie prezentowana w galerii wystawa "Polish Soundscapes".

Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Charkot, Agnieszkę Dziewę i Piotra Sorokę (na zdjęciu) z wrocławskiej pantomimy dążyły do połączenia ruchowej ekspresji ciała, działań performatywnych i nowych mediów. W tracie warsztatów młodzież badała jak ruch wpływa na obraz i dźwięk oraz jak medialne narzędzia i środki wyrazu mogą prowokować pracę z ciałem. W działaniach wykorzystano elementy improwizacji, creative writing, ćwiczenia teatru fizycznego z elementami techniki pantomimy.

Warsztaty skupione były na eksploatacji najbliższej okolicy CS WRO mieszczącego się przy ulicy Widok. Prowadzący wraz z uczestnikami zajęć starali się odkryć i poruszyć widoki na Widoku.

Pokaz powarsztatowy odbędzie się 1 lutego o godz. 18:00 w Centrum Sztuki WRO, ul. Widok 7, wstęp wolny.

Warsztaty "Poruszony widok" są częścią projektu Akcja: EDUKACJA 3.0, i jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego oraz Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji