Artykuły

Szczecin. Ferie w Operze na Zamku

Opera na Zamku serdecznie zaprasza najmłodszych i trochę starszych 2 lutego, w sobotę, na przepiękny spektakl baletowy "Alicja w Krainie Czarów".

Spektakl dla dzieci o 7 roku życia. Nagroda Najlepszego Choreografa roku 2015 dla Jacka Tyskiego! Balet na motywach powieści Lewisa Carolla "Alicja w Krainie Czarów" i "Po drugiej stronie lustra".

Terminy:

2019-02-02 17:00

Miejsce: Sala Główna

Czas trwania: ok. 1 h 40 min (jedna przerwa)

Ceny biletów: 25-55 zł

Historię Alicji, która przez magiczne lustro trafia do krainy czarów i magii, zna każde dziecko. Inspirująca opowieść o walce dobra ze złem i prawdziwej przyjaźni porusza także dorosłego widza, działa na jego wyobraźnię i sprawia, że przenosimy się w zaczarowane czasy dzieciństwa. Najlepszym sposobem na wykreowanie go na scenie jest taniec, muzyka o bogatej kompozycji z użyciem nowoczesnych technik i instrumentów, stylizowana na tę, którą znamy z filmów, oraz bajkowe, efektowne stroje i scenografia. O zbudowanie krainy ze świata dziecięcej wyobraźni zadbali najzdolniejsi polscy artyści młodego pokolenia. To jedyny w ostatnich latach balet pisany na zamówienie z udziałem pełnej orkiestry symfonicznej. Historia oparta na motywach powieści Lewisa Carolla "Alicja w Krainie Czarów" i "Po drugiej stronie lustra" oraz inspirowana filmem Tima Burtona "Alice in Wonderland".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji