Artykuły

Poznań-Słowacja. Finał tournée Polskiego Teatru Tańca

30 października o godz. 19, na finał tournée Polskiego Teatru Tańca szlakiem stolic europejskich, publiczność A4 - Space for Contemporary Culture w Bratysławie obejrzy spektakl "Żniwa".

A4 - Space for Contemporary Culture to wielofunkcyjne, niekomercyjne centrum kulturalne w sercu Bratysławy. Kooperuje z artystami niezależnymi, m.in. choreografami. Zaprasza do gościnnych występów zespoły i solistów. Zorientowane jest na kreację, prezentację spektakli i edukację w dziedzinie współczesnych form tanecznych, muzycznych i filmowych, a także poszukiwania twórcze w obszarze sztuk wizualnych czy nowych mediów. Jest jedynym w Bratysławie miejscem, które regularnie udostępnia przestrzeń dla praktykowania tańca współczesnego, teatru fizycznego i sztuk performatywnych. Swoje produkcje prezentują tam członkowie Contemporary Dance Association oraz artyści ze Słowacji, Czech czy Holandii.

Przypomnijmy, że Bratysława jest 5, po Berlinie, Mińsku, Wilnie i Rydze, europejską stolicą, odwiedzaną przez Polski Teatr Tańca w ramach programu Instytutu Adama Mickiewicza "Pomosty kulturalne", wpisujący się w Program Wieloletni NIEPODLEGŁA na 2017-202. Przedsięwzięcie dotowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji