Artykuły

Internet. Maciej Stuhr z autorskim kanałem na YouTube

Aktor Maciej Stuhr zaczął działalność w serwisie YouTube, publikując na swoim autorskim kanale krótkometrażowy film "Milczenie polskich owiec", w którym udział wzięli studenci warszawskiej Akademii Teatralnej.

Serwisowi Wirtualne Media udało się ustalić, że kanał "Maciej Stuhr to kanał" na YouTube powstał za zgodą władz Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.Maciej Stuhr prowadzi tam zajęcia na wydziale aktorskim.

Na kanale aktora pojawił się już pierwszy film - komediowy, krótki metraż "Milczenie polskich owiec". Film opowiada o grupie młodych ludzi, którzy próbują się porozumieć w knajpie. Jak podają Wirtualne Media, za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Maciej Stuhr. W "Milczeniu polskich owiec" zagrali Eliza Rycembel, Marcin Bubólka, Henryk Simon, Zofia Domalik, Kamil Suszczyk, Dominika Kryszczyńska oraz Agata Różycka. Scenografia przygotowana została przez pracowanię Art-Club, a za montaż odpowiadają Michał Edelman i Mateusz Nowakowski.

Film, który dostępny jest w serwisie YouTube od 10 października, ma już ponad 57 tysięcy wyświetleń. Sam kanał Macieja Stuhra ma ponad 2,2 tys. subskrypcji.

Jak informują Wirtualne Media, prawdopodobne jest, że na kanale aktora publikowane będą materiały tworzone w ramach pracy Stuhra ze studentami warszawskiej AT.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji