Artykuły

Koszalin. Zmagania komików w Muzie

Już w najbliższą sobotę, 6 października, o godz. 18 na scenie Teatru Variete Muza przy ul. Morskiej rozpoczną się cykliczne zmagania komików z całej Polski. Konkurencja to "One Man Show".

- Przez trzy kolejne miesiące, 6 października, 10 listopada i 1 grudnia w Teatrze Variete Muza odbywać się będą eliminacje do VI Mistrzostw Polski "Ludzik" dla najlepszych stand-uperów, solistów kabaretowych, iluzjonistów, satyryków, bardów i wszelkiej maści komików, którzy sami na scenie są w stanie rozbawić widzów przez około 15 minut - informuje Agnieszka Brzeskot ze Stoczni Filmowców, która współorganizuje wydarzenie.

Wystąpią: Arek Pawłowski - improwizator z Kabaretu Pod Napięciem, Krzysztof Kamyszek - standuper, Krzysztof Szubzda - satyryk, Marcin Borchardt - aktor i improwizator, Adam Duryło - iluzjonista.

Widzowie mogą liczyć na dodatkowe atrakcje: Bartosz Brzeskot zaprosi do tworzenia wierszyków na zadany temat. Najciekawsze zostaną nagrodzone! Bilety: Teatr Variete Muza, kupbilecik.pl. Cena - 20 (przedsprzedaż) i 30 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji