Artykuły

Białystok. Dzikie Buhaje pokażą męski striptiz w Dramatycznym

Na pewno wszystkie panie będą bardzo zainteresowane i zadowolone, a panowie uśmieją się po pachy - zaręcza Miłosz Pietruski. Gra główną postać w "Kogucie w rosole".

To komedia słoweńskiego autora Samuela Jokica inspirowana filmem "Goło i wesoło". Trwają próby przed premierą w Teatrze Dramatycznym. W spektaklu reżyserowanym przez Marka Gierszała, gościnnie występuje

Miłosz Pietruski. Ostatnio grał jedną z głównych ról w komedio-dramacie "Napis". W "Kogucie w rosole" jako Dave będzie zakładał grupę męskich striptizerów "Dzikie Buhaje", żeby pokonać marazm bezrobocia.

- Mój bohater, podobnie jak pozostali do niedawna pracował w jakiejś stalowni i od kilkunastu miesięcy nie ma pracy - zdradza kulisy komedii Pietruski. Ma olbrzymie problemy finansowe, długi, niespłacone alimenty - jest w głębokim dole życiowym i musi się z tego jakoś wykaraskać. Bo chce żyć bez długów, odzyskać żonę

i syna. Mimo komediowego anturażu, aktor jest przekonany, że wielu widzów odnajdzie w losach bohaterów "Koguta w rosole" swoje własne kłopoty.

- Każdy z nich ma inny problem, inną sytuację życiową -opowiada Pietruski. To doświadczenia, które dotykają zwykłych ludzi.

Spektakl jest anonsowany jako komedia dozwolona od lat 18. Na scenie pojawi się łącznie siedmiu panów w różnym wieku. Bilety na premierowy spektakl zaplanowany na 14 kwietnia kosztują 60 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji