Artykuły

Kraków. Charytatywny wieczór kabaretowy Macieja Stuhra

Maciej Stuhr o komediowym obliczu oraz jego goście specjalni - Sonia Bohosiewicz, Natalia Rybicka i Kuba Badach. Razem z nimi Big Collective Band Wiesława Pieregorólki. Tak zapowiada się charytatywny wieczór kabaretowy z big-bandowym przytupem "Maciej Stuhr wraca na pole". Co to za tytuł? Przekonamy się 26 lutego w ICE Kraków.

Uwielbiany i (przez orędowników "dobrej zmiany") znienawidzony. Zabawny i śmiertelnie poważny. Maciej Stuhr, aktor Nowego Teatru w Warszawie, przyjeżdża do Krakowa z misją specjalną. Chce pomóc chorym na raka. Aktor zapowiedział krakowskie spotkanie w Internecie. Była to jego reakcja na plotkarskie doniesienia o rzekomym zakończeniu kariery filmowej. - Po "długiej" nieobecności wracam do zawodu - śmieje się aktor. I dodaje: - Zapraszam wszystkich do Krakowa. Będą monologi kabaretowe, będą super piosenki, będą moi goście specjalni - Sonia Bohosiewicz, Natalia Rybicka, Kuba Badach i Big Collective Band Wiesława Pieregorólki.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn. - Tym koncertem pomożemy dzieciakom i dorosłym. Kupując bilety, pomagacie chorym na raka - mówi aktor.

Charytatywny wieczór kabaretowy "Maciej Stuhr wraca na pole" 26 lutego (poniedziałek) o godz. 20 w Centrum Kongresowym ICE Kraków (Konopnickiej 17). Bilety w cenie 120-200 zł na stronie eBilet.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji