Artykuły

Toruń. Olszówka i Polk w nowym spektaklu Muzycznego

W piątek 23 lutego kolejna premiera w Teatrze Muzycznym w Toruniu. Zobaczymy spektakl "Akompaniator" w reżyserii Adama Sajnuka i w gwiazdorskiej obsadzie.

To historia diwy operowej (w tej roli znana aktorka Edyta Olszówka) i zakochanego w niej akompaniatora pianisty (Piotr Polk). Opowieść o miłosnej obsesji wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowej lekkiej historyjki obyczajowej w thriller psychologiczny.

- Bo to historia zgoła niezabawna. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do którego może doprowadzić życie w ułudzie, żywiące się jedynie wyobraźnią. Sztuka Anny Burzyńskiej to także niesamowite aktorskie tour de force Edyty Olszówki i Piotra Polka. To nowe wcielenia dwójki znakomitych aktorów - mówią twórcy przedstawienia.

- Będzie czasem zabawnie, czasem mrocznie, czasem przerażająco, ale nie mniej gorąco państwa na ten wieczór zapraszam - mówił Piotr Polk w klipie promującym premierę.

Scenografia "Akompaniatora" jest dziełem Wojciecha Stefaniaka, a kostiumy zaprojektowała Katarzyna Adamczyk. Premiera przedstawienia odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 19 w Tumulcie na Rynku Nowomiejskim. Bilety kosztują 70 zł. Spektakl zobaczymy także w sobotę o godz. 19 i w niedzielę o godz. 18. Tym razem za wejściówki zapłacimy 50 zł i 40 zł (ulgowy).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji