Artykuły

Kobylnica. Zabrzmią najpiękniejsze arie operetkowe

Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe, znane i lubiane przeboje największych scen muzycznych. Taki repertuar obejmuje karnawałowy koncert, który odbędzie się w piątek, 19 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

W czarowną atmosferę karnawałowej piosenki wprowadzą nas Magdalena Witczak, Piotr Macalak oraz orkiestra Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Publiczność usłyszy najpiękniejsze piosenki operetkowe, musicalowe i filmowe. Początek koncertu o godzinie 18. Bilety do nabycia w sekretariacie GCKiP (ul. Wodna) oraz na stronie internetowej http://www. kobylnica.kupbilecik.pl.

Magdalena Witczak ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie skrzypiec. Następnie studiowała w klasie śpiewu solowego w gdańskiej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki, którą ukończyła, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest laureatką wielu konkursów sztuki wokalnej.

Piotr Macalak studiował śpiew solowy pod kierunkiem Ireny Gałuszko we wrocławskiej Akademii Muzycznej, a następnie w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od 1997 roku jest solistą flagowego gdańskiego zespołu Cappella Gedanensis.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji