Artykuły

Kraków. Teatr Groteska wraca na Skarbową

Teatr Groteska zaprasza na styczniowy spektakl "Ładne kwiatki", 7 stycznia o godz. 11.00, 13.00 do swojej siedziby na ul. Skarbowej 2.

Po kilku tygodniach realizacji naszych spektakli na gościnnej scenie w nowohuckim Pałacu Dożów, wracamy do naszej świątyni sztuki - czytamy w newsletrze teatru. Od 7 stycznia 2018 r. kontynuujemy swoją działalność w stałej siedzibie Teatru przy ul. Skarbowej 2. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa bilety na nasz inauguracyjny spektakl "Ładne kwiatki".

Specjalna cena biletu - 20 zł

Bądźcie pierwszymi widzami, którzy doświadczą zmodernizowanych widowni, z komfortowymi fotelami, wygodnymi podestami ułatwiającymi widoczność i kontakt z aktorami oraz z systemem grzewczym.

Niezapomniane chwile tylko w Grotesce - teatrze dla dzieci, młodzieży i dorosłych... z wyobraźnią! Serdecznie zapraszamy!

sprzedaż i rezerwacje:

tel. 12 633 37 63 (wew. 238, 244, 258), 12 632 92 00

e-mail: rezerwacja@groteska.pl, kasa@groteska.pl

godziny otwarcia kasy biletowej dostępne są na stronie internetowej teatru

miejsce: Sala Teatralna - Teatr Groteska ul. Skarbowa 2

W krainie kwiatów pojawia się potwór. Kwiaty najpierw wpadają w popłoch, a potem po naradzie u Królowej Róży postanawiają stawić czoła wrogowi. To opowieść także o tym, jak rozkwita przyjaźń, rodzi się miłość i zwycięża odwaga. Bratek, Tulipan, Chryzantema, Kaktus, Gerbera są tu kwiatami nie tylko o odmiennym wyglądzie, ale także o różnym usposobieniu. Poznamy ich pochodzenie, marzenia i tęsknoty. Spektakl adresowany jest do dzieci najmłodszych, ale i małych, i dorosłych widzów bez wątpienia zachwycą pomysłowe kostiumy o wyrafinowanej plastyce.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji