Artykuły

Poznań. W Animacji grosze grają rolę

Teatr Animacji po raz kolejny włączył się do obchodów Dnia Teatru Publicznego, który przypada 13 maja. Z tej okazji bilety na spektakl "Lustrzana chmura" 14 maja o godz. 11 będą kosztowały 500 groszy! Sprzedaż biletów promocyjnych - prowadzona wyłącznie w kasie Teatru - rozpocznie się 13 maja.

Twórcy spektaklu inspirowali się legendami oraz klimatem Kraju Kwitnącej Wiśni. W Japonii niezwykle silnie odczuwalne są związki człowieka z naturą, a tradycyjne baśnie często czerpią z tego pięknego połączenia. I tak w Lustrzanej chmurze przez opowieść prowadzą nas dwie bajarki - poławiaczki pereł. Snują historię o niezwykłym Chłopcu, dziecku człowieka i Bóstwa Lasu, który dzięki temu otrzymał wyjątkowy dar: Zaklętą w postać perły zdolność słuchania głosów zwierząt - bycia jednym z otaczającą go przyrodą. Gdy ktoś jest w posiadaniu takiego daru powinien umieć się nim podzielić. Bo czy nie kontaktu z naturą brakuje nam dzisiaj najbardziej?

Lustrzana chmura zachwyca warstwą wizualną i urzeka subtelną muzyką wykonywaną na żywo przez aktorów. Wszystko razem tworzy spójny świat, w którym każdy chciałby się znaleźć choć na chwilę.

Perła - dar miłości.

Perła - nasza własna historia.

Perła - dar, którym można się podzielić.

Zapraszamy do obejrzenia estetycznie wysmakowanej, poetyckiej opowieści, której towarzyszy oryginalna, wykonywana przez aktorów na żywo muzyka.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji