Artykuły

Poznań. "Di, Viv, Rose" gościnnie w Muzycznym

Trzy znakomite aktorki: Joannę Brodzik, Darię Widawską i Małgorzatę Lipmann zobaczymy 23 kwietnia o godzinie 16 na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu w sztuce Amelii Bullmore "Di, Viv, Rose".

To rzecz o trzech przyjaciółkach na scenie i prywatnie. Poznajemy ich studenckie życie, pierwsze miłości i to, jak życiowe wybory wpływają na ich dalsze losy. To wyjątkowa okazja, aby zerknąć "od kuchni" na relacje pomiędzy bratnimi duszami na scenie.

To opowieść pełna śmiechu i wzruszeń. Zobaczymy poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.

Aktorki o tym spektaklu mówią tak: "Di, Viv, Rose" to dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest przyjaźń.

Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się między nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie. Reżyserował Maciej Kowalewski, autorką scenografii jest Aneta Suskiewicz, a muzykę napisał Bartosz Dziedzic. Bilety od 80 do 100 złotych.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji