Artykuły

Elbląg. Siedler czy Ostaszkiewicz?

Jeszcze tylko dzisiaj, do godziny 12, przyjmujemy kupony w naszym plebiscycie na najpopularniejszego aktora Teatru Dramatycznego w Elblągu w sezonie artystycznym 2005/2006.

Tymczasem cały czas trwa zacięta walka o zwycięstwo w tej zabawie. Wystarczy powiedzieć, że po zsumowaniu głosów, które dotarły do nas do wczoraj (do godz. 13) prowadził Mirosław Siedler [na zdjęciu], który tylko jednym głosem wyprzedzał Lesława Ostaszkiewicza.

Po raz ostatni przypominamy też, iż wśród uczestników naszej zabawy rozlosujemy atrakcyjne nagrody: weekend dla dwóch osób w Ośrodku Wczasowym w Węgorzewie, ufundowany przez Zakład Gastronomiczno-Hotelarski Jerzego Dziokana, podwójne zaproszenie na kolację do Izby Staropolskiej, ufundowane przez firmę Celebra Lesława Wyszyńskiego oraz zaproszenia i wejściówki do teatru, ufundowane przez Teatr Dramatyczny w Elblągu.

Aktor, który zgromadzi najwięcej głosów, otrzyma nagrodę publiczności i statuetkę Aleksandra. Wręczenie statuetki odbędzie się w sobotę [25 marca] podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji