Artykuły

Warszawa. Smalara i Rutkowski w Dzikiej Stronie Wisły

3 i 4 marca w Dzikiej Stronie Wisły będzie możliwość zobaczyć "Sex polski 2.0", one-man show Rafała Rutkowskiego i recital "Kobieta do zjedzenia" Magdy Smalary.

"Seks polski 2.0", one-man show Rafała Rutkowskiego

Winter is coming. A w zasadzie już nie "coming" tylko "has come". Jak bronić się przed zabójczą kombinacją mroku i mrozu wie Rafał Rutkowski. Prawie ćwierć wieku na scenie. Prawie ćwierć wieku w trasie. Festiwale, benefisy, każdy wieczór w innym łóżku - Rutkowski o seksie wie wszystko. Jego opowieści poruszyły profesora Maxa Hardcora, który chwycił za pióro i spisał je. Cztery lata temu był "Seks polski". Teraz Rutkowski i Hardcore wracają do seksu i przedstawiają: "Seks Polski. 2.0". Będą zagrania pod publiczkę, ale padną też ważkie kwestie: seks a patriotyzm, sex a komunizm? Nie zabraknie praktycznych i przydatnych porad, na przykład : jak poderwać na znicze, jak nakręcić film pornograficzny. "Seks polski". Jest polski jak ruskie pierogi, choinka, bociany i Chicago.

Tekst: Maciej Łubieński

Występuje: Rafał Rutkowski

***

"Kobieta do zjedzenia" - recital Magdy Smalary (na zdjęciu)

Po gościnnych występach na Zbawiksie i Żoliborzu Kobieta do zjedzenia wraca na Dziką stronę Wisły! Wieczór poświęcony jednemu z najwspanialszych wynalazków ludzkości - jedzeniu.

Opowieść o jedzeniu w literaturze, o przyjemności, o emocjach jakie przywołuje, o tym, jak można zepsuć kolację w trzygwiazdkowej restauracji i o niesprawiedliwości Natury, która nie wszystkich obdarzyła skłonnościami do tycia. Słowem - będzie grubo.

W menu wieczoru także dużo dobrej muzyki z pierwszego tłoczenia, w wykonaniu:

Urszuli Borkowskiej (inst. klawiszowe),

Marcina Fidosa (kontrabas).

***

25.02, godz. 19.00 - Menello Show

28.02, godz. 20.00 - Dzikie Szo(r)ty - Studio Munka

03.03, godz. 19.30 - Seks polski 2.0

04.03, godz. 19.30 - Kobieta do zjedzenia

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji