Artykuły

„Ojciec polski” – show Rafała Rutkowskiego

Niezapomniane doznania: poród na żywo, cała prawda o seksie małżeńskim i wiele innych ciekawostek w wykonaniu Rafała Rutkowskiego. One-man show dla wszystkich ojców w czwartek, 29 grudnia o godzinie 19 na scenie Domu Środowisk Twórczych — Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach.

Ojciec polski to one-man show Rafała Rutkowskiego w reżyserii Michała Walczaka. Jak podrywać „na ojca” na placu zabaw? Jak nakłonić żonę do drugiego dziecka? I tych i innych porad nie zabraknie...

Duet Rutkowski — Walczak zabiera widzów w niezwykłą podróż — podróż do wnętrza ojcostwa. Jest to kolejna odsłona znanej już formuły stand-up comedy, czarnego humoru, prowokacji i doskonałego warsztatu aktorskiego Rafała Rutkowskiego. Niezapomniane doznania: poród na żywo. Cała prawda o seksie małżeńskim. Zachowania godowe u zwierząt. Jak podrywać „na ojca” na placu zabaw? Jak nakłonić żonę do drugiego dziecka? I wiele innych porad. Tylko dla widzów o mocnych nerwach i zdrowych przeponach. One-man show dla wszystkich ojców. A zwłaszcza ich matek. Żon. I dzieci.

Rafał Rutkowski to znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Specjalista od kultowych one-man show i stand-up comedy. Widowni telewizyjnej znany z serialu Przepis na życie jako „Długi”, czy jako doktor Kraśnik w Daleko od noszy. Grał między innymi we wszystkich filmach Andrzeja Saramonowicza.

Spektakl teatralny Ojciec polski w wykonaniu Rafała Rutkowskiego w czwartek, 29 grudnia o godzinie 19 na scenie Domu Środowisk Twórczych — Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach. Wstęp 10 złotych w przedsprzedaży, 15 złotych w dniu spektaklu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji