Artykuły

Tarnów. "Starsi Panowie znów" z szampanem

Skecze i piosenki z kabaretu Starszych Panów, to dobry pomysł na rozpoczęcie sylwestrowego wieczoru i wprawienie się w dobry nastrój. W ostatnie dni Starego Roku tarnowski teatr zaprasza na spektakl "Starsi Panowie znów" oraz lampkę szampana.

Przedstawienie wyreżyserowane przez Łukasza Fijała powstało na podstawie "Wieczorów Kabaretu Starszych Panów" oraz "Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów". Na scenie zobaczymy Matyldę Baczyńską, Ewę Sąsiadek, Ireneusza Pastuszaka, Kamila Urbana oraz Piotra Niedojadło, którzy o uczuciach i upływającym czasie opowiedzą słowami Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Spektakl wykorzystuje piosenki i sceny dialogowe Kabaretu Starszych Panów oraz Kabaretu Jeszcze Starszych Panów tworząc dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak "Tango kat", "S. O. S." czy "Upiorny Twist" jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: "Ballada jarzynowa" czy "Zosia i ułani".

Każdy pragnie szczęścia, choć czasem błędnie lokuje swoje uczucia. Czy czwórka bohaterów spektaklu zdoła znaleźć spełnienie?

30 grudnia, godz. 18.00 oraz 31 grudnia o godz. 17.00 i 20.00

w dniu 31 grudnia obowiązują ceny biletów: 45 zł/os, dla 6 i więcej osób 40 zł /os. Po spektaklu o godz. 20.00 lampka szampana

Rezerwacja biletów, tel. 14 6883287, kom. 784976025, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji