Artykuły

Szczecin. Przybywa "Król swingu"

Szczecin to jeden z pierwszych przystanków na trasie wyjątkowego "Króla swingu", podążającego w kierunku słonecznej strony ulicy. Podczas muzycznej wędrówki towarzyszyć mu będzie Orkiestra pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.

Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, choreografia nawiązująca do lat pięćdziesiątych XX wieku, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich - to wszystko w musicalu "Król swingu", opartym o fabułę filmu "Excentrycy".

Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu "Król swingu" nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. W tworzeniu warstwy muzycznej brał udział Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka.

Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: "I'm Getting Sentimental", "On the Sunny Side of the Street", "Chattanooga Choo Choo" czy "I've Got You Under My Skin". Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki oraz teatru, granej i śpiewanej przez najwybitniejszych artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki.

Co, gdzie, za ile.

Król swingu, 9 kwietnia, Azoty Arena, godz. 19, bilety 60-100 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji