Artykuły

Warszawa. Muzyczno-filmowe duety miłosne

7 lutego ukaże się płyta "Ona i on". Na krążku znajdziemy muzyczno-filmowe duety miłosne: Małgorzata Foremniak [na zdjęciu] zaśpiewa w duecie z Andrzejem Piasecznym, znany z "Na dobre i na złe" Radosław Krzyżanowski zaśpiewa z Edytą Górniak, a Joanna Liszowska z Maciejem Maleńczukiem.

Wygląda na to, że Małgorzata Foremniak nie lubi się nudzić. Poza karierą aktorską poświęca się także innym zajęciom, tym razem ma zamiar spróbować swych sił jako wokalistka.

Polska gwiazda kina i seriali dała się już także poznać jako modelka, niedawno odnosiła sukcesy jako tancerka (zajęła drugie miejsce w programie TVN "Taniec z gwiazdami"), teraz zaś będzie ją można podziwiać jako piosenkarkę. Aktorka zaśpiewa w duecie z Andrzejem Piasecznym utwór "Samba Sikoreczka". Nagranie trafi na płytę "Ona i on", która ukaże się 7 lutego.

Na krążku znajdziemy także inne muzyczno-filmowe duety miłosne: Znany z "Na dobre i na złe" Radosław Krzyżanowski zaśpiewa z Edytą Górniak, a Joanna Liszowska z Maciejem Maleńczukiem.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji