Artykuły

Wrocław. Maciej Stuhr opowie o najnowszej książce - rozmowie

Na początku października ukazała się książka "Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności", która jest wywiadem rzeką z aktorem. W czwartek w księgarni Autorskiej w Pasażu Grunwaldzkim odpowie on na pytania czytelników.

Rozmowę z Maciejem Stuhrem przeprowadziła Beata Nowicka. Skłoniła go do opowieści o początkach kariery, rodzinie, przyjaźniach, a także o kulisach pracy w filmie i teatrze. Aktor zwierzył się również, że ma skłonność do tego, by wszystko robić po swojemu.

Stuhr zadebiutował w filmie już jako nastolatek, grając w "Dekalogu X" Krzysztofa Kieślowskiego. Później widzowie mogli go oglądać w komediach "Fuks", "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota". W latach 2004-2008 był związany z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, a od 2008 roku jest aktorem znajdującego się w tym samym mieście Nowego Teatru.

Spotkanie z artystą rozpocznie się o godz. 16, poprowadzi je Grzegorz Chojnowski - szef stacji Radio Wrocław Kultura. Po rozmowie odbędzie się występ kabareciarza Ścibora Szpaka. Wstęp wolny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji