Artykuły

Warszawa. Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

"Aktorki. Portrety" to kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością książki "Aktorki. Spotkania". W rozmowach z Łukaszem Maciejewskim najwybitniejsze polskie aktorki zdradzają kulisy swojej kariery, dzielą się wspomnieniami, szczerze opowiadają o wzlotach i upadkach.

Premiera publikacji 3 listopada w warszawskim kinie "Atlantic z udziałem bohaterek obu tomów. - To będzie międzypokoleniowe spotkanie na aktorskim, kobiecym szczycie, jakiego chyba dawno nie było - mówi Łukasz Maciejewski.

Swój udział w wieczorze promocyjnym zapowiedziały: Iga Cembrzyńska, Anna Nehrebecka, Grażyna Szapołowska, Małgorzata Zajączkowska, Jolanta Fraszyńska, Magdalena Zawadzka, Bożena Dykiel, Emilia Krakowska, Marzena Trybała, Ewa Dałkowska, Barbara Krafftówna, Marta Lipińska, Zofia Kucówna, Anna Romantowska oraz - z dużym prawdopodobieństwem - Ewa Błaszczyk i Stanisława Celińska. Prowadzenie: Remigiusz Grzela.

- Krystyna Janda przyjedzie na promocję mojej książki w Muzeum Kinematografii w Łodzi (8 grudnia) , a Dorota Segda i Anna Radwan wezmą udział w promocji "Aktorek. Portretów" w Krakowie - dodaje autor.

Książka ukaże się nakładem krakowskiego Wydawnictwa Znak Literanova.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji