Artykuły

Warszawa. Wyniki pierwszego etapu programu "Placówka"

13 października odbyło się posiedzenie Komisji programu "Placówka", w wyniku którego do drugiego etapu konkursu zakwalifikowanych zostało pięć projektów.

Komisja w składzie: Dorota Buchwald, Agata Adamiecka-Sitek, Maria Dworakowska, Monika Krawul, Justyna Sobczyk, Michał Januszaniec, Dariusz Kosiński i Łukasz Orłowski po przeanalizowaniu 87 wniosków zgłoszonych do programu, zadecydowała o zakwalifikowaniu do drugiego etapu projektów autorstwa:

- Grupy dead baitz

- Kolektywu Jakubczak/Wdowik/Wojnarowska

- Ludomira Franczaka

- Doroty Ogrodzkiej

- Redy Haddada

Wnioskodawcy zakwalifikowani do drugiego etapu zostaną poinformowani indywidualnie o terminie spotkania z Komisją. Decyzja, które z projektów zostaną zrealizowane, zapadnie do końca listopada na podstawie rozmów komisji z twórcami.

Ogłoszony w czerwcu program "Placówka" to konkurs na projekt teatralny, którego celem jest umożliwienie artystom i grupom twórczym, posiadającym ograniczone możliwości długofalowej pracy, prowadzenie poszukiwań nad nowymi formami i językiem teatralnym. Ma on pomóc w powstawaniu oryginalnych artystycznie i tematycznie przedstawień, które mogłyby wzbogacić polskie życie teatralne. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane do końca 2016 roku.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji