Artykuły

Warszawa. Nowa seria edukacyjna w Wielkim

11 października w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej odbyła się premiera nowej serii edukacyjnej opartej na książce Grzegorza Kasdepke.

W niedzielę, 11 października, odbyła się premiera naszej nowej serii edukacyjnej opartej na książce Grzegorza Kasdepke "Moni i Uszko, czyli Teatr Wielki - Opera Narodowa i mali melomani". Spotkanie poprowadził sam autor, który wraz z licznie zgromadzoną publicznością oraz zaproszonymi gośćmi - Małgorzatą Walewską, Anną Błaszczyk oraz Andrzejem Piasecznym, prześledził przygody zwariowanego rodzeństwa. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak należy się ubrać do opery, o czym trzeba pamiętać przed wejściem na widownię oraz co oznacza słowo libretto.

W skład serii edukacyjnej "Moni i Uszko" wchodzi książeczka autorstwa Grzegorza Kasdepke, sześć krótkich animacji oraz dwie gry internetowe. Celem jej powstania było nie tylko nauczenie naszych najmłodszych gości, w jaki sposób należy się zachowywać w operze, ale również pokazanie im, że "Teatr Wielki to nie jest straszny dwór". Fragmenty książki, filmy oraz gry dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Moni i Uszko.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji