Artykuły

Koszalin. Laureaci III Koszalińskich Dni Monodramu "Debiuty"

Nagrodę Główną, przyznaną przez festiwalową publiczność, otrzymali twórcy monodramu pt. "toniejestpostawartystyczna! czyli premiery nie będzie!". Rozdano też statuetki "Strzała Północy 2015" za aktorskie debiuty w monodramie i choreomonodramie oraz inne.

19 września jury 3. Koszalińskich Dni Monodramu - Debiuty w składzie: Aleksandra Dziurosz, Zdzisław Derebecki, Wiesław Geras (przewodniczący) i Marek Kołowski, po obejrzeniu 8 turniejowych monodramów, postanowiło przyznać dwie statuetki "Strzała Północy 2015" za aktorskie debiuty w monodramie - Sebastianowi Rysiowi za rolę w spektaklu pt. "Zupa rybna w Odessie" i Mateuszowi Deskiewiczowi za rolę w spektaklu "Być jak Charlie Chaplin".

Tomasz Pomersbach został wyróżniony za debiut sceniczny w choreomonodramie "Dominique".

Dyplom przewodniczącego jury Wiesława Gerasa "Uwaga: Nadzieja" otrzymał Szymon Majchrzak (debiut w monodramie "Pokuć" - poza konkursem).

Nagrodę Główną, przyznaną przez festiwalową publiczność, otrzymali twórcy monodramu pt. "toniejestpostawartystyczna! czyli premiery nie będzie!".

Na zdjęciu: Łukasz Pawłowski w monodramie "toniejestpostawartystyczna! czyli premiery nie będzie" w reżyserii Anny Piotrowskiej.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji