Artykuły

Nowy Sącz. Recital Michała Bajora

W poniedziałek, 8 czerwca o godz. 19 w Małopolskim Centrum Kultury Sokół, odbędzie się koncert Michała Bajora, podczas którego zaprezentowane zostaną kompozycje z jego ostatniej płyty zatytułowanej "Moje podróże". Bilety w sprzedaży już od jutra.

Po tournée z recitalem piosenek francuskich z albumu OD PIAF DO GAROU Michał Bajor nagrał swoją 18. płytę MOJE PODRÓŻE. Trzynaście /szczęśliwa dla artysty liczba/ autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak: Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także znakomici muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku, spod którego jest Artysta. Utwory są wyraziste, porywające i jak zawsze bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe, ale jedno je mocno łączy - są niezwykle osobiste. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania Artysty.

Podczas koncertu usłyszymy również kilka piosenek z jego starszego repertuaru.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji