Artykuły

Warszawa. Koncert piosenek Anny German w Drugiej Strefie

30 maja w Teatrze Druga Strefa odbędzie się recital Alony Szostak "Człowieczy los. Piosenki Anny German".

- Moja fascynacja Anną German zaczęła się już w dzieciństwie - opowiada aktorka Teatru Rozrywki, Alona Szostak. - W Rosji była ona bardzo znana. Gdy miałam dziewięć lat, to byłam po raz pierwszy na jej koncercie. To był dla mnie mit kobiety, który nosiłam przez swoje życie. Wszyscy w Rosji kochali Annę German, moja mama i ciotki śpiewały jej piosenki.

Alona Szostak jest aktorką Teatru Rozrywki - podziwiać ją można m.in. w spektaklach: "Położnice szpitala św. Zofii" (za rolę Położnej Fancy otrzymała Złotą Maskę), "Skrzypek na dachu" (Duch Babci Cajtel), "Producenci" (Jurna Staruszka), "Jekyll & Hyde" (Emma Carew), "Bierzcie i jedzcie" (Cholesterol) czy "Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu" (Szantrapa z siatami, Dyrektor teatru). W roku 2003 została laureatką Festiwalu "Tańczące Eurydyki" im. A. German w Zielonej Górze.

Dzisiaj, kiedy twórczość tej wspaniałej piosenkarki przeżywa prawdziwy renesans, zapraszamy państwa na recital chorzowskiej aktorki, która z właściwym sobie temperamentem, pasją i uczuciem śpiewa niezapomniane przeboje niezapomnianej Anny German. Pomiędzy kolejnymi utworami Alona Szostak snuje piękną, chwilami bardzo osobistą i wzruszającą, pełną anegdot opowieść o piosenkarce. To dodatkowy atut tego niezwykłego recitalu.

Alonie Szostak akompaniować będzie Lena Minkacz.

***

"CZŁOWIECZY LOS. Piosenki Anny German" | recital Alony Szostak

30 maja godz. 20.00

Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14a, Warszawa

---

Bilety: 50 zł - normalny, 30 zł - ulgowy/seniorski

Rezerwacje: 690-886-943 lub fredro@teatrdrugastrefa.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji