Artykuły

Białystok. Na Podleśnej przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie

Daria Widawska, Joanna Brodzik i Małgorzata Lipmann w sobotę w Białymstoku zagrają w sztuce "Di, Viv i Rose".

Di jest lesbijką w typie chłopczycy, Viv to bystra intelektualistka, Rose to sympatyczna, bezpretensjonalna dziewczyna. Poznają się w akademiku i zostają przyjaciółkami na całe życie.

Podobnie jak aktorki występujące w sztuce "Di, Viv i Rose". Daria Widawska, Joanna Brodzik i Małgorzata Lipmann przyjaźnią się nie tylko na scenie w tej konkretnej sztuce, ale też w życiu prywatnym.

- Przeżyłyśmy ze sobą różne perypetie, podobnie jak nasze bohaterki. Nasze historie oczywiście różnią się w szczegółach od tych na scenie, ale ładunek energetyczny, emocjonalny jest taki sam, a może i nawet większy - mówi Daria Widawska.

Okazja, by je zobaczyć na żywo nadarzy się już w sobotę, 25 kwietnia. Spektakl "Di, Viv i Rose" wystawiany jest w sali przy ul. Podleśnej 2 o godz. 20.

Dla naszych Czytelników mamy bilety na tę sztukę. Aby je otrzymać wystarczy krótko uzasadnić dlaczego chcieliby Państwo ją obejrzeć. Na odpowiedzi czekamy w czwartek, 23 kwietnia do godz. 11 pod adresem akopec@poranny.pl. Należy podać imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji