Artykuły

Kraków. Noce Waniliowych Myszy odc. 1 "Kurwidołek"

7 marca Teatr Barakah zaprasza na pierwszy odcinek kabaretu cyklu Noce Waniliowych Myszy. "Obiecujemy wam gruszki na wierzbie, niedźwiedzie polarne na jednokołowych rowerkach i burdel, którego będzie zazdrościł nam niejeden krakowski night club" - zapowiadają.

Ah... Kraków! Miejsce, gdzie w najciemniejszych uliczkach, w bólu literackich dysput rodzą się najjaśniejsze idee, gdzie w głowie mieszają się spirytualizm ze spirytusem, gdzie humor cięty jak maczeta tnie czerwoną wstęgę przed nowym wynalazkiem Teatru Barakah!

Z dumą pragniemy zaprosić was na elektryzujące katharsis, podczas którego, zaręczamy, boki zostaną zerwane! Obiecujemy wam gruszki na wierzbie, niedźwiedzie polarne na jednokołowych rowerkach, tygrysy skaczące przez płonące obręcze i burdel, którego będzie zazdrościł nam niejeden krakowski night club.

Nie zwracamy pieniędzy za bilety.

Tytuł został zaczerpnięty z jednego z wierszy kalifornijskiego kronikarza wódy, Charlesa Bukowskiego, zamieszczonego w tomie o tym samym tytule wydanym w 2014 roku nakładem Noir Sur Blanc.

***

Data: 7 marca w sobotę o 23:00 i drugi pokaz 9 marca w poniedziałek o 20:00

Miejsce: Paulińska 28 #Kraków

Bilety: 20/15 zł, bilety można rezerwować: mailowo (rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji