Artykuły

Jaworzno. Koncert Noworoczny w Hali Widowiskowo-Sportowej

18 stycznia tego roku w Jaworznie odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez organizowanych w mieście - Koncert Noworoczny. Wydarzenie powinno szczególnie zainteresować miłośników opery, operetki i muzyki klasycznej. Utwory operetkowe będą przeplatane z muzyką karnawałową i przebojami musicalowymi.

Przed nami kolejna odsłona jednej z najbardziej prestiżowych cyklicznych imprez w naszym mieście. W niedzielę - 18 stycznia - już po raz czternasty odbędzie się Koncert Noworoczny. Fani tego wydarzenia ponownie mogą liczyć na dużą dawkę muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu. W programie tradycyjnie usłyszymy najpiękniejsze arie z oper, operetek i musicali oraz pieśni i utwory karnawałowe.

Koncert odbędzie się 18 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie [na zdjęciu]. Na scenie dla gości wystąpią soliści: Ewa Tracz, Anna Leśniewska i Oskar Jasiński oraz "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, w składzie symfonicznym, pod dyrekcją Macieja Tomasiewicza. Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej w godz. od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku. Jeden bilet kosztuje 55 zł.

Istnieje możliwość kupienia biletu poprzez dokonanie wpłaty przelew na konto MCKiS Jaworzno z dopiskiem "Koncert Noworoczny" (nr konta: Bank PeKaO SA o/Jaworzno 24 12 40 1356 1111 0000 2325 0385). Dokonując opisu przelewu w panelu administracyjnym banku należy wskazać ilość zakupionych biletów i imię i nazwisko kupującego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji