Artykuły

Kraj. "Piaf! The Show" w marcu

Good Music Productions organizuje w marcu trasę koncertową spektaklu muzycznego "Piaf! The Show" z okazji 100. rocznicy urodzin Edith Piaf pod patronatem Instytuty Francuskiego.

"Piaf! The Show" to koncert przedstawiający największe przeboje francuskiej artystki Edith Piaf na przestrzeni jej kariery artystycznej od początków po największe sukcesy. Widowisko przenosi widzów na urokliwe ulice paryskiego Montmartre w czasy "La Vie En Rose". Wszystkie piosenki wykonywane są przez Anne Carrere - młodą i utalentowaną wokalistkę, która zaskarbiła sobie serca francuskich fanów. Przyjaciółka Piaf z lat młodości - Germaine Ricord powiedziała, że "głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery." Na scenie towarzyszyć jej będą czterej muzycy: pianista, akordeonista, kontrabasista oraz perkusista. Całość wzbogacona jest niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z życia Edith Piaf. Show jest wyjątkowym widowiskiem przygotowanym specjalnie na 100. rocznicę urodzin Piaf.

"Anne Carrere to głos Piaf XXI wieku!"

- El Dario

"Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita!"

- France

***

6 marca 2015 - Warszawa, Arena Ursynów

7 marca 2015 - Łódź, Wytwórnia

8 marca 2015 - Poznań, Sala Ziemi

SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZY 2 GRUDNIA!

Bilety będą dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, oraz na www.goodmusic.pl

Organizator: Good Music Productions

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji