Artykuły

Gdańsk. Pożegnanie z "Marią" w Operze Bałtyckiej

W najbliższych spektaklach "Marii" w reżyserii Michaela Gielety i pod batutą Sylwii Janiak (4 października) oraz Jakuba Kontza (5 października) w partii tytułowej wystąpi ceniona polska sopranistka Katarzyna Trylnik. Dla czytelników e-teatru specjalna cena biletu!

Katarzyna Trylnik (na zdjęciu) ukończyła z najwyższym odznaczeniem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu solowego prof. Haliny Słonickiej . Jest laureatką wielu prestiżowych nagród na międzynarodowych konkursach wokalnych. Artystka jest solistką Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie gdzie wystepuje  m.in. jako Hrabina w "Weselu Figara", Liu w "Turandot", Micaela w "Carmen". Współpracuje także z innymi teatrami operowymi i ośrodkami filharmonicznymi w Polsce i za granicą. Ma w dorobku wiele nagrań m.in. z Polską Orkiestrą Radiową.

Październikowe spektakle to ostatnia możliwość zobaczenia opery "Maria" dlatego Opera Bałtycka przygotowała dla widzów specjalną ofertę cenową. Po podaniu hasła "e-teatr" można zakupić bilety w cenie 15 zł.

***

4, 5 października, godz. 19

Rezerwacja biletów:

kasa biletowa: 58 763 49 06 lub 763 49 12/13 wew 342

kasabiletowa@operabaltycka.pl

Biuro Obsługi Widzów: 58 763 49 12/13 wew 344, 58 350 06 15

bow@operabaltycka.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji