Artykuły

Wrocław. Pomóżmy dr Marcie Steiner

Dotarły do nas niepokojące wieści na temat dr Marty Steiner, cenionej antropolożki teatru z Zakładu Teorii Kultury i Sztuk Widowiskowych Uniwersytetu Wrocławskiego. W grudniu 2012 dr Steiner zapadła na zespół Guillaina-Barrégo. Rodzina i przyjaciele dr Marty Steiner zwracają się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu Jej rehabilitacji.

Dotarły do nas niepokojące wieści na temat dr Marty Steiner. W grudniu 2012 dr Steiner zapadła na zespół Guillaina-Barrégo. W ciągu kilku godzin została całkowicie sparaliżowana. Spędziła ponad rok w klinice rehabilitacyjnej pod Berlinem. Od kilu miesięcy może już oddychać bez respiratora i samodzielnie jeść, ale nadal ma niewładne ręce i nogi. Odczuwa nieustannie silny ból. Dr Steiner jest teraz w Berlinie w specjalnym zakładzie ze stałą obsługą pielęgniarską. Jednak niezbędna jest rehabilitacja dużo bardziej intensywna niż to, co można Jej zapewnić dzisiaj.

Rodzina i przyjaciele dr Marty Steiner zwracają się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu Jej rehabilitacji. W tym celu zostało założone specjalne konto w Fundacji Sedeka. Pieniądze wpłacane na to konto będą przeznaczone na rehabilitację dr Steiner.

Fundacja Sedeka

ul. Grzybowska 4 lok. 211, 00-131 Warszawa

nr konta: 57 1030 1508 0000 0008 1669 1028

TYTUŁ PRZELEWU musi zawierać DOKŁADNIE następujący numer i cały tekst:

"10324 - Grupa OPP - Marta Steiner, zbiórka publiczna"

Będziemy wdzięczni za udostępnienie tej wiadomości. Dr Marcie Steiner życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji