Artykuły

Warszawa. Wprowadzenie do techniki Meisnera

Zapraszamy na kolejną edycję 5 dniowego kursu "Wprowadzenie do Meisnera".

Aktorstwo może być sztuką. Aby sprzyjać procesom twórczym w zawodzie aktora, potrzebny jest solidny warsztat. Nawyki wyniesione z funkcjonowania w społeczneństwie, stoją niestety na drodze do kreatywnego podejścia do aktorstwa, ograniczają zdolności ekspresji. Często słuchamy wybiórczo, dopuszcamy do siebie tylko to, co chcemy dopuścić, nie wychodzimy poza strefę komfortu. Kurs Wprowadzenie do Meisnera może to zmienić

To warsztat dla tych, dla których autentyczność jest kluczowa. Dla aktorów gotowych na otwarcie, pójście za impulsem, intensywne doświadczenie siebie i partnera poza strefą komfortu. Umiejętność słuchania i spontanicznego reagowania może stać się bliska i Tobie!

Podczas zajęć aktorzy zapoznają się z bazowym ćwiczeniem techniki Meisnera: ćwiczeniem Powtórek ( Repetition). Praca ta może zaskoczyć uczestników świeżym spojrzeniem i głębokim wglądem w aktorstwo.

Warsztat jest skierowany do aktorów profesjonalnych i praktykujących aktorów amatorów. Kurs jest bardzo angażujący i wymagający emocjonalnie, zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Koszt: 480 zł

Maksymalna ilość uczestników: 10 osób

4 godziny zajęć dziennie

Daty i godziny kursu:

>

> 22, 23, 26 maja, godz. 18.00 - 22.00

>

> 24, 25 maja, godz. 11.00 - 15.00

>

> Prowadzi Judy Turan, zapisy: Judy@artcoach.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji